Osobní konzultace

Máte mnoho otázek typu např. "Proč mě bolí koleno či záda?", nebo Vás trápí jiné zdravotní neduhy.
A rádi by jste znali odpovědi?
Máme pro Vás připraveny dny konzultací, kdy se vám budeme snažit na Vaše otázky zcela odpovědět.
V případné zjištění, že je vhodná terapie na uvolnění, Vám bude nabídnut jiný termín na osobní schůzku či masáž.

Konzultace v těchto dnech:
Pondělí 17 - 19 hod
Úterý 18 - 19 hod

Konzultace 50,-Kč/ 1/2hod

 

Poradna osobního rozvoje

Poradenství a terapie je určena všem, kteří již nejsou spokojeni se svým současným stavem a chtějí jej změnit k lepšímu. Přijďte se naučit pečovat sami o sebe. A tím vylepšete svoje zdraví.

Konzultace probíhá pomocí tzv. automatické kresby. To znamená, že se terapeut napojí na svůj informační zdroj, se kterým komunikuje - tzv. chanelling a od zdroje dostane informace, které potřebuje vědět. Vy nic kreslit nebudete. Spousta lidí se totiž hned ohrazuje, že neumí kreslit, a tudíž nemůžou na diagnostiku automatickou kresbou. Vy se jenom ptáte, nebo mlčíte. Druhou metodou diagnostiky se pomocí biotenzoru v energetickém poli (auře) nalezne zablokované místo, které je potřeba uvolnit, uzdravit.

Přicházíte zejména z důvodu zhoršení zdravotního stavu a ten celkem nepotřebuje otázky, i když vždy je potřeba si ujasnit: Co vlastně chceme?

U partnerských vztahů zjišťujeme, co se vlastně v tom vztahu děje, že je takový jaký je, co resp. kdo to způsobil, jestli to tak chceme a pokud ne, jak z toho ven.

Řešíme i peníze, penízky, penízečky - aby byly a čím dál víc, ale také proč mohlo dojít k tomu, že je peněženka prázdná

I do bydlení Vám můžeme mluvit. Je lepší přijít dřív než se zabydlíte, ale i pak se dají zóny odrušit nebo drobnými úpravami odstranit to nejhorší.

Toto vše se diagnostikuje pomocí automatické kresby a systému, který danému diagnostikovi vyhovuje. Pak přichází léčení nebo také náprava, která probíhá různými způsoby podle toho, jaký jste typ a jak to vyhovuje Vám. S někým si povídáme, někdo mluvit nechce. Někoho masírujeme nebo se někoho dotýkáme. A s někým ani nemluvíme ani se ho nedotýkáme. Prostě každý jsme jiný, proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Očista probíhá na několika úrovních zároveň.

Někdy tělo pro uzdravení potřebuje byliny nebo homeopatika, a také z dúvodu velkého klientského zájmu jsme otevřeli páteční poradnu s diagnostikou pro fytoterapií.

Na terapii nebo poradny je nutná rezervace. 

 

Nová nabídka pro klienty - písemná zpráva a telefonická konzultace.

 

Neváhejte nás kontaktovat. 

Pracovní doba  PO - Pá  8.30 - 11.30, 14.00 - 18.00hod

 

Ceník služeb:

Osobní terapie 200kč/hod

 Písemné poradenství 300,-Kč vč. poštovného

 Tel. konzultace 50,-Kč/10min, platba předem na BÚ.

 

 

 Pro vyspělé bytosti připravuji semináře, kurzy. Termíny najdete v bloku akce.

 

 

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.