NAŠE NABÍDKA kurzů, seminářů, zasvěcení

 

AUTOMATICKÁ KRESBA - Barevné vnímání

Seberozvojový prožitkový  seminář vede k propojení vašeho vnitřního umělce a vás, čímž přinese do vašeho života tvořivost a nové vědomí. Zažehnete v sobě vnitřní oheň nekonečné tvořivosti.

Tvůrčí sílu i vnitřní  bloky povedeme intuitivním malováním, automatickou kresbou, tancem či společným zpěvem. Vytvoříme si vizi svého poslání, které vás dokáže vést nejen v tvůrčích chvílích, ale i celým životem. Společně vytvoříme bezpečí, důvěru a obklopíme se hojností.

Andělské symboly, napojování, komunikace.

Řízená vstupní meditace na očištění aury, pro otevření energetických drah a pozvání bytostí světla ke spolupráci.

Tvorba léčivých obrázků.

Se sebou pastelky nebo fixy (záleží na Vás)  a blok na kreslení.

Základní barvy pastelek – černá, hnědá, oranžová, fialová, červená, modrá, zelená, žlutá, stříbrná a zlatá (gelovka), samozřejmě mohou být i jiné.     

 

 CHANNELING

Znamená spojení se s bytostmi světla, také znamená, že zvyšuji své vlastní vibrace.

Vysoké vibrace pramení z přijetí pravdy o nás samých a vedou nás ke změně.

K tomu nám pomáhají andělé, víly a další bytosti světla.

          

KURZ SHAMBALLA 1024, SHAMBALLA 2048              

Léčebný systém 1024  nám pomáhá milovat nás, léčit. Otvíráme se hluboké lásce k Matce Zemi.

Číslo 1024 je založené na kvantové fyzice energetické výměny a vztahuje se k místu původu symbolů: 10. úroveň existence ve 24. dimenzi. Tyto symboly pocházejí z jedné z nejvyšších dimenzí, přístupných z planety  Země. Systém Shamballa 1024 obsahuje základní symboly - je jich 1024 a tisíce Mistrovských symbolů. Terapie technikou Shamballa 1024 je velmi jednoduchá. Provádí se formou mini-naladění a trvá pouze několik minut. Systém je určen zejména k intenzivnímu vzestupu všech energetických polí absolventa i klienta - fyzického, duševního i duchovního.                                                                                                                  

Absolvování tohoto semináře  je doporučeno těm osobám, které mají minimálně 2.stupeň Reiki nebo odpovídající vibrační frekvence energetického pole - aury.

Zahrnuje multidimenzionální léčení. Čistí prostor, ochraňuje. Zahrnuje 4 zasvěcení s pomocí 4 x 256 symbolů.

 

Léčebný systém Shamballa 2048 je "vyšší level"  Shambally 1024. Obsahuje 20. úroveň existence ve 48.dimenzi.

Absolvování tohoto semináře je doporučeno těm osobám, které mají  zasvěcení  do shambally 1024.

 

KURZ REIKI I., II.,III., IV. 

Reiki – je japonský výraz. REI - znamená něco mystické, zázračné a posvátné. KI - znamená síla, něco neviditelné či energie vesmíru. Reiki slouží kromě harmonizace a uzdravení těla také k rozvoji osobnosti. Reiki není ani pozitivní ani negativní. Představuje jednu z nejvyšších, lidem dosažitelných vibrací životní energie. Reiki je jednou z alternativních léčebných metod aktivující a harmonizující naše osobní já a spojuje nás s vesmírnou energií. Reiki se používá jako podpůrná terapie při léčení závažných onemocnění. Reiki je láskou, která nemůže ublížit. 

Jak Reiki léčí? Reiki je pro každého a každý se může naučit s touto vesmírnou energií pracovat. Naším tělem procházejí energetické dráhy - tzv. meridiány a také se na našem těle nacházejí energetická centra - tzv. čakry. Pokud dojde k zablokování těchto center a drah, dochází k nemoci. Pomocí energie Reiki dochází k rozpuštění a odstranění zablokované oblasti a dochází k odstranění příčin zablokování, což má za následek uzdravení.   

Energie Reiki vede k hlubokému uvolnění, uvolňuje zablokovanou energii, odstraňuje z těla toxické látky, přivádí do těla léčivou životní sílu (vitální energii), zvyšuje vibraci energetického pole člověka a tím i fyzickému tělu přidává životní energii. S energií Reiki může pracovat každý, kdo má zájem a chce pomáhat sobě i druhým, zvířatům, rostlinám i planetě Zemi. Abychom mohli Reiki prakticky používat, ať už pro sebe nebo druhé je potřeba otevřít určité oblasti našeho těla i duše. Tato otvírání se děje zasvěcením. Při zasvěcení se v člověku probudí vnitřně uzdravující aspekt a je naladěn na přijímání vesmírné energie. Učitel vykoná duchovní rituál-tzv. iniciaci, což je naladění na vyšší frekvenci. Energetická centra se přenesou do roviny vyšších vibrací a energie mohou touto vibrací protékat

Zasvěcení do Univerzální božské energie, rozdělena do 4 stupňů zasvěcení. Působí na všech rovinách existence, snaží se uvést vše do rovnováhy.

                                                                                                                        

TIBETSKÉ SYMBOLY

Jsou určené pro koncentraci, meditaci, relaxaci, léčení.

Vznikly na základě učení v oboru medicíny, esoteriky, parapsychologie, Kabaly, filozofie, náboženství, meditace a důchovních praktik.

 

 

KURZ NUMEROLOGIE, SYMBOLON, KABALYSTIKA JMÉNA 

Hermetická numerologie vycházející z data narození má základy v Kabale – mystickém stromu života a v jeho 10 základních číslech (0-9).

Přínos čísel a jejich přiřazování můžeme vidět nejen na čistě materiální světské úrovni, ale i nadřazenými, duchovními, a vesmírnými souvislostmi.

Sebou propisku modrou, černou, červenou

 

 

KURZ FENG-SHUI, metody Bah-zai, letící hvězda  

Je staré čínské umění života v harmonii s okolím.

Učí, jak rozeznávat pozitivní a negativní energie, a jak ty pozitivní nepatrnými prostředky posilovat a negativním se bránit.

 

 

KURZ KINEZIOLOGIE 

Proces kontroly 5 svalů, kde se může vyskytovat porucha ve formě celkového blokování systému způsobené stresem, nemoci, strachu.

 

 

TACHYON - ŽIVOT BEZ HRANIC

Energie protéká jedním energetickým kontinuem, pochází z jednoho zdroje.

Zdroj je Tachyon a zdrojem všech frekvencí je Tachyon 

Tachyonizované výrobky (proti bolestem, zlepšení sportovních výkonů, ochrana před elektromagnetickým polem, k meditaci, proti stárnutí, vnitřní mládnutí) a proces sebeléčení.

Autor: David Wagner Tachyon – Život bez hranic

V kurzu se naučíte techniky a prociťování energie Tachyon ve svůj prospěch a prospěch druhých.

U nás v centru si také můžete objednat a vyzkoušet výrobky Davida Wagnera (objednáváme přímo ze skladu v USA) 

 

 

 KURZ UVĚDOMĚNÍ - Cesta ke svobodě  (říkáme tomu qantovka, vznášečka...)

obsah semináře se přizpůsobuje zájmům absolventů 

záměrem je znovunalezení, uvědomění si vlastní identity svých netušených možností

hrajeme si v několika úrovních:

uvědomění těla („OSA“)

uvědomění energo-informačních struktur (energetické okruhy a pasti)

uvědomění kdo je kdo (používám Mysl nebo ona mně? )

uvědomění moci přítomného okamžiku v praxi (osvobození, transformace, osud-šťastný život)

uvědomění hojností ( naplnění na úrovní nekonečného oceánu hojností všeho )

uvědomění Uvědomění (kvantové léčení ve všech oblastech – osobní, pracovní, vztahů…)

Změnou postoje, energetickým komfortem s pocitem hlubokého klidu a míru si můžeme uvědomit, že prožíváme radostný a láskyplný  život.                                                          

                                                                                              

 

VIDÍM KRÁSNĚ a s láskou

aneb „Sundejme sádry z očí“

Proč jsem tento kurz takto nazvala? Jednoduché…

Představte si, že je vám po zlomené ruce nebo noze sundaná sádra, poté následuje rehabilitace, cvičíme, masírujeme ochablé svaly, ale v případě, že nám začínají problémy s očima, oční lékař předepíše brýle. Což tato pomoc je dobrá, ale… Tím se nepokoušíme vrátit očím schopnost vidění, pouze nutíme oční sval k námaze.

Říká se, že oči jsou zrcadlem duše. Jsou také zrcadlem těla. Jedná se o tzv.klasickou zpětnou vazbu. Čím lepší kondice organismu, tím lépe vidíme, a naopak, když  máme oslabený organismus, vidíme hůř.

V kurzu najdete mnoho rad o životní stylu, relaxaci, stravování aj.

Jsem zastánce holistické medicíny, která považuje lidské tělo a psychiku člověka za nerozlučný celek.

Trénink zraku založený mj. na modifikované metodě amerického optika dr. Viliama Batese je určen nejen lidem, kteří by se chtěli zbavit brýlí, ale rovněž těm, kteří je nepoužívají a chtějí mít dobrý zrak do pozdního stáří.

Díky této metodě se zlepšil nebo vrátil zrak tisícům lidí na celém světě.

Součástí kurzu je kniha známého terapeuta, autora programů kurzů korekce očních vad „Umění vědomého vidění“, které vycházejí z metody dr. Batese, Sergěje Litvinova.

 

  

FORMOVÁNÍ POSTAVY aneb HUBNEME ZDRAVĚ

Už Vás někdy napadlo - jak zhubnout a nebýt v depresi? Nad tím jistě přemýšlel určitě každý, kdo přibral pár kilo navíc. Tloustne celý svět, ať už díky stravovacímu návyku, disharmonií činnosti štítné žlázy nebo jiným nemocem, nadbytkem stresu, nedostatečným pohybem atd.  Proto jsme se rozhodli podat pomocnou ruku, všem, kteří se rozhodli vyjít ze začarovaného kruhu obezity a deprese, jinou formou než jsou zvyklí.

Z obsahu kurzu – tanec (místo klasického cvičení), meditační techniky, kineziologie, fytoterapie , možnost dokoupení masáží na podporu detoxikace těla

 

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.